Dwustronne kolczyki ze Słońcem i Księżycem

710,00 

Wiszące kolczyki z dwustronnymi zawieszkami z księżycem i słońcem.

Okrągłe kolczyki, które możesz nosić na dwie strony. Każdy medalik ma inny wzór, jeden posiada wizerunek Księżyca z twarzą oraz symbol Potrójnej Bogini, a drugi Słońce i Spiralną Boginię Płodności. Kolczyki wykonałam z wysokiej próby postarzanego srebra 925, bigle są zamykane. Poniżej odnajdziesz symbolikę wszystkich motywów.

 

Wymiary:

  • Zawieszka – średnica 1,5 cm
  • Waga srebra w 1 kolczyku: 3.5 g
  • Długość kolczyka – 3.0 cm
  • Bigle zamykane.

2 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Najniższa cena ( 2023-05-10 ): 710,00  Kategorie: , , , Tagi: ,

Opis

Srebrne kolczyki z księżycem i słońcem.

Księżyc – symbolizuje kobiecość, oddziałuje na nasze emocje oraz na wydarzenia na Ziemi. Reprezentuje emocje i podświadomy umysł.  Jest symbolem tajemnicy, odnowy, transformacji i wpływu. Księżyc przypomina nam, że wszystkie rzeczy na Ziemi mają swój naturalny cykl.

Potrójna Bogini – znak potrójnego księżyca przedstawia zmieniające się fazy księżyca, które odpowiadają również etapom kobiecości. Może także symbolizować niekończący się cykl narodzin, życia, śmierci i odrodzenia. Może być postrzegany jako reprezentacja Potrójnej Bogini: Dziewicy, Matki i Staruszki, które są symbolem duchowych aspektów kobiecości, takich jak intuicja, zdolności parapsychiczne i mądrość.

Słońce – symbolizuje najwyższą moc kosmiczną, siłę życiową, która umożliwia wszystkim rzeczom rozwój i wzrost. Jest symbolem męskiej energii, stanowczości, mocy, nieskończoności.

Spiralna Bogini Płodności – spirala na brzuchu bogini, to uniwersalny symbol mocy kobiet do tworzenia nowego życia, siły kreacji, a także przypomnienie o tym, że cały czas wzrastamy i zmieniamy się wraz z upływem czasu. Uniesione ręce, to znak kobiecej siły i odzyskanie wszystkiego, co w Tobie potężne.

Kilka faktów o kolczykach:

  • dostępne w trzech odcieniach: srebrny, złoty, postarzane srebro
  • kolczyki należą do kolekcji Sun & Moon (klik). Do kompletu możesz wybrać wisiorek i bransoletkę.
  • GRATIS – ekologiczne opakowaniem bez plastiku

Dwustronne kolczyki ze Słońcem i Księżycem

710,00 

2 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych