Spinki do koszuli z sową płomykówką i księżycem.

815,00 

Motyw sowy na tle księżyca wykonałam ze srebra próby 925, a jego powierzchnię pokryłam oksydą, która nadała mu szlachetny stalowo szary odcień. Motyw zwierzaka spodoba się i zaskoczy niejednego zwierzoluba, będzie idealnym upominkiem dla każdego myśliwego, leśniczego, ornitologa lub miłośnika dzikich zwierząt. Spinki pakuję w eleganckie pudełko z logo, zatem świetnie nadadzą się na prezent, od razu gotowy do wręczenia! Niezobowiązujący, a jednocześnie wyjątkowo elegancki upominek. GRATIS – przesyłka kurierska i eleganckie opakowanie! Wymiar:
  • Szerokość x wysokość: 1.8 x 3.0 cm
  • Waga srebra: 13,0 g
  • Srebro 925 – ciemnoszare

1 w magazynie

W oryginalny sposób zaprezentuj swoje zamiłowanie do przyrody!

Spinki będą idealne zarówno do klasycznej białej koszuli, jak i tych w ciemniejszej tonacji. Zobacz na zdjęciach jak świetnie prezentują się na białych i granatowych mankietach.

Zaskocz towarzystwo niebanalnymi spinkami do koszuli z motywem sowy.

Spinki do koszuli o kształcie lecących sów płomykówek zrobią wrażenie oraz podbiją serce mężczyzny zakochanego w rodzimych lasach oraz fotografa chwytającego w kadr dzikie ptaki. Dzięki nietuzinkowemu wzornictwu spinki do mankietów będą wspaniałym dodatkiem do wielu stylizacji i z pewnością wywołają duże zainteresowanie w towarzystwie. 

Zobacz także