Srebrna bransoletka z fazami księżyca

372,00 

Bransoletka z dwustronną zawieszką z księżycem i symbolem Potrójnej Bogini.

Srebrny talizman z dwustronną zawieszką na łańcuszku. Kobieca i subtelny dodatek pełen symboliki sprzed wieków. Medalik z jednej strony posiada wizerunek Księżyca z twarzą, a z drugiej symbol Potrójnej Bogini. Całość wykonałam z wysokiej próby postarzanego srebra 925. Poniżej odnajdziesz symbolikę obu motywów. Wymiary:
  • Zawieszka – średnica 1,5 cm
  • Długość – 17.0 cm + 3.0 cm regulacja
  • Waga srebra 925:  3.0 g
  • INNA DŁUGOŚĆ – jeśli chcesz bransoletkę o innym obwodzie, to daj mi o tym znać. Wykonam ją z łańcuszka widocznego na ostatnim zdjęciu.

3 w magazynie

Dyskretna symboliczna bransoletka z księżycem, idealna na osobisty talizman oraz jako prezent dla bliskiej osoby.

Księżyc – symbolizuje kobiecość, oddziałuje na nasze emocje oraz na wydarzenia na Ziemi. Reprezentuje emocje i podświadomy umysł.  Jest symbolem tajemnicy, odnowy, transformacji i wpływu. Księżyc przypomina nam, że wszystkie rzeczy na Ziemi mają swój naturalny cykl.Potrójna Bogini – znak potrójnego księżyca przedstawia zmieniające się fazy księżyca, które odpowiadają również etapom kobiecości. Może także symbolizować niekończący się cykl narodzin, życia, śmierci i odrodzenia. Może być postrzegany jako reprezentacja Potrójnej Bogini: Dziewicy, Matki i Staruszki, które są symbolem duchowych aspektów kobiecości, takich jak intuicja, zdolności parapsychiczne i mądrość.Kilka faktów o bransoletce:
  • dostępna w trzech odcieniach: srebrny, złoty, postarzane srebro
  • bransoletka należy do kolekcji Sun & Moon (klik). Do kompletu możesz wybrać wisiorek i kolczyki lub biżuterię z motywem Słońca i Spiralnej Bogini Płodności
  • GRATIS – ekologiczne opakowaniem bez plastiku

Zobacz także