Srebrny wisiorek z Księżycem i Potrójną Boginią

315,00 426,00 

Dwustronny wisior z księżycem i symbolem Potrójnej Bogini

Srebrny talizman z dwustronną zawieszką na łańcuszku (możesz też wybrać sam medalik). Kobieca i subtelna ozdoba pełna symboliki sprzed wieków. Medalik z jednej strony posiada wizerunek Księżyca z twarzą, a z drugiej symbol Potrójnej Bogini. Całość wykonałam z wysokiej próby srebra 925. Poniżej odnajdziesz symbolikę obu motywów. KLIKNIJ DŁUGOŚĆ ŁAŃCUSZKA, ABY ZOBACZYĆ CENĘ KOŃCOWĄ. Wymiary:
  • Zawieszka – średnica 1,5 cm
  • Waga srebra w zawieszce: 3.0 g

Dyskretny symboliczny wisior z księżycem, idealny na osobisty talizman oraz jako prezent dla ukochanej osoby.

Księżyc – symbolizuje kobiecość, oddziałuje na nasze emocje oraz na wydarzenia na Ziemi. Reprezentuje emocje i podświadomy umysł.  Jest symbolem tajemnicy, odnowy, transformacji i wpływu. Księżyc przypomina nam, że wszystkie rzeczy na Ziemi mają swój naturalny cykl.Potrójna Bogini – znak potrójnego księżyca przedstawia zmieniające się fazy księżyca, które odpowiadają również etapom kobiecości. Może także symbolizować niekończący się cykl narodzin, życia, śmierci i odrodzenia. Może być postrzegany jako reprezentacja Potrójnej Bogini: Dziewicy, Matki i Staruszki, które są symbolem duchowych aspektów kobiecości, takich jak intuicja, zdolności parapsychiczne i mądrość.Kilka faktów o wisiorku:
  • dostępny w trzech odcieniach: srebrny, złoty, postarzane srebro
  • wisior należy do kolekcji Sun & Moon (klik). Do kompletu możesz wybrać bransoletkę i kolczyki lub biżuterię z motywem Słońca i Spiralnej Bogini Płodności
  • GRATIS – ekologiczne opakowaniem bez plastiku

Zobacz także