Złocona bransoletka z symbolem Potrójnej Bogini

548,00 

Delikatna łańcuszkowa bransoletka z zawieszką. 

Elegancka bransoletka z dwustronną zawieszką na łańcuszku. Kobiecy i subtelny dodatek pełen symboliki sprzed wieków. Medalik z jednej strony posiada wizerunek sierpa Księżyca z twarzą, a z drugiej fazy księżyca – symbol Potrójnej Bogini. Całość wykonałam z wysokiej próby srebra 925. Poniżej odnajdziesz symbolikę obu motywów.

 

Wymiary:

  • Zawieszka – średnica 1,5 cm
  • Długość – 17.0 cm + 3.0 cm regulacja
  • Waga srebra 925:  3.0 g
  • Warstwa 24 karatowego złota – 1.5 mikrona
  • INNA DŁUGOŚĆ – jeśli chcesz bransoletkę o innym obwodzie, to daj mi o tym znać. Wykonam ją z łańcuszka widocznego na ostatnim zdjęciu.

2 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
Najniższa cena ( 2023-09-21 ): 548,00  Kategorie: , , , , Tag:

Opis

Złocona symboliczna bransoletka z fazami księżyca, idealna na osobisty talizman oraz jako prezent dla bliskiej osoby.

Księżyc – symbolizuje kobiecość, oddziałuje na nasze emocje oraz na wydarzenia na Ziemi. Reprezentuje emocje i podświadomy umysł.  Jest symbolem tajemnicy, odnowy, transformacji i wpływu. Księżyc przypomina nam, że wszystkie rzeczy na Ziemi mają swój naturalny cykl.

Potrójna Bogini – znak potrójnego księżyca przedstawia zmieniające się fazy księżyca, które odpowiadają również etapom kobiecości. Może także symbolizować niekończący się cykl narodzin, życia, śmierci i odrodzenia. Może być postrzegany jako reprezentacja Potrójnej Bogini: Dziewicy, Matki i Staruszki, które są symbolem duchowych aspektów kobiecości, takich jak intuicja, zdolności parapsychiczne i mądrość.

Kilka faktów o bransoletce:

  • dostępna w trzech odcieniach: srebrny, złoty, postarzane srebro
  • bransoletka należy do kolekcji Sun & Moon (klik). Do kompletu możesz wybrać wisiorek i kolczyki lub biżuterię z motywem Słońca i Spiralnej Bogini Płodności
  • GRATIS – ekologiczne opakowaniem bez plastiku

Złocona bransoletka z symbolem Potrójnej Bogini

548,00 

2 w magazynie

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych